Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde to?(chov laboratorních myší)

Dobry den
Po tom co me rodiče donutili zlikvidovat chov potkanu jsem nejak doumal nad nejakou dostupnou nahradou a prostorech na chov.Navštívil sem dědu (myší se bojí) a nejak se mi povedlo ho dostat pod kontrolu]:) ale mohl bych je chovat jen za barakem a tak se ptam bylo by možné chovat myšky v kyblech od prymalexu po 3 bo po 2(samec,2samice;samec a samice)...chtěl bych radu od odborníku(od vás ;-)) a popřípadě nejaky navrhy na vylepšení a jak to udelat prez zimu...moc dekuji

ahoj superboa ano tohle sem cetli a cely to prochazel ;-) a je to luxusni ale bohuzel nic takovyho si nemuzu dovolit a ani mi to nepovoli :-( tamto by bylo "jako"docasny protoze nemam kde je chovat a za mys dame u nas ve zverazi 28Kč,za potkana malyho 40 a velky 80kč takovouhle ubytovnu bych si mohl dovolit casem az bych dědu nejak vic překecal:-(

Nebylo by jednodušší sehnat levného dodavatele v okolí??? V každém kraji se najde někdo, kdo dělá myši za 6-7 Kč a potkany za 12-25 Kč podle velikosti, navíc i holata za 3, resp. 4 Kč. Ty kýble by mohly být jen na dobu do zkrmení, ale musí být někde, kde nemrzne. Případně je možné myši i potkany namrazit do zásoby.

no vim no nekam kde nemrzne:-D jenze deda rekl ze mysim musim mit nejmin 15m od baraku jinak prej otevre vyka a pusti kocoura:-D ...
krokodylovi:levnej dodavatel myslim ze je v Lounech nechci poplest jmeno ale chodi i sem na teraporadnu :-) a myslim ze ted ma dokonce mysi za 6kč ale jde o to ze je nebude mit věčne a ja žiju na vesnici tak relativne chov mysek by nemel delat takovy problemy mame tu kukurici cokoliv akorat mi jde o to kam je dat

levnej dodavatel myslim ze je v Lounech nechci poplest jmeno ale chodi i sem na teraporadnu a myslim ze ted ma dokonce mysi za 6kč ale jde o to ze je nebude mit věčne

No věčně mít myši nebudu, ale zatím nepřemýšlím, že bych je rušil, teda pokud myslíš mě ;-) Mám spíš přebytky co nezkrmim - na kšeft to rozhodně nemám.... :-D pokud by jsi něco chtěl, tak se klidně ozvi.