Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový seriál od Davida Attenborougha

Konečně se Česká Televize trochu pochlapila a dala, byť s týdenním zpožděním kvůli přitroublému tenisu, nový seriál s Davidem Attenbouroughem - Zázračná Planeta - Svět plazů a obojživelníků a jako na potvoru mi z prvního dílu - Pravda o studenokrevnosti uteklo prvních asi 15 min. Nevíte někdo, kde by se to dalo získat?

no myslim ze David A. je uz ted o hodne starsi... Kamarad prekladal Irwinove filmy pro Discovery - znali sa osobne a vim ze "blbecka" delal jen pro TV aby videlal prachy pro ZOO... Byla to jeho cesta jak spopularizovat ochranu prirody - dneska je konkurence tvrda a pokud Vas ma TV vysilat musite delat s prominutim vecsiho "debila" nez konkurence... Jinak to pry byl docela normalni chlapek - jen trochu posuk do zvirat jakych je jiste i tu na poradne vic... Takze - Cest jeho pamatce - at byl jaky byl...