Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius - otázky???

Dobrý den, chovám delší domu krajtu královskou, která má vždy velice dobrý apetit a zbaští vše i když je zakalená, no ale teď má divné období, že 5 týdnů nejedla a zkoušela jsem víc druhů hlodavců, ale vím, že není "ofrňavá", myslíte si, že je v období páření? Je v terárku sama, jeto samice a teď se podezřele co měsíc svléká, je zase zakalená. Není nemocná? Vím, že krajty najednou nemusí jíst, četla jsem si to na Internetu, ale to víte, když se to stane zrovna Vám, máte o hadíka strach, jsou jí skoro 2 roky, v terárku je sama...
Děkuji za rady.

loading...

Mel jsem je vymenit za zelvy, bohuzel se na me ten kreten vykaslal, takze zacinam asi s chovem hadu regiusky 100%hetera paibald. Tak mi drzte palce.

No kdyžtak je to piebald.No jo, to máš blbý, že se na tebe někdo vykašlal, ale myslím, že to už nikoho nezajímá.Každopádně skákavky budou nejvhodnejší a nebo už i odrostlejší myši.ALe když už si to řekl, tak za jaký želvy si to měl vyměnit??A já to celkem nechápu, jak to myslíš.

Na zacatku jsem byl dohodly s panem na zelvy, neprodal, ale chtel vymenit, navymyslel si, tak sem je sehnal, pak se mi stala kravina, moji nepozorosti a lehkomyslnosti mi utekl jeden had, a je buh vi kde, panovi sem to napsal, a on uz ani neodepisuje, mel sem 2,2, ted mam 1,1 a jeden kus, co nevim pohlavi, a jeste nekde toho utekare.
Prvotni nabidka byla 1,1 za 1,2 zelv, ale to taky asi uz nechce. Melo to byt za Terrapene carolina c. za opravdu hezke kousky, moc sem se na ne tesil, a investoval dost penez, a chlapek se na me vykaslal, dokonce se na me ptal i pana, co od nej hady mam. Vse je v poradku a jsou k nim i certifikaty, ze je to opravdu to, co to ma byt, zelvy asi nebudou, necham si ty krajty. Kdyby aspon odepsal, ale neodepsal. Kdybych ho dostal do ruky!