Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva uhlířská

Zdravím všechny,
o víkendu jsem navštívila pražské nákupní centrum Palác Flóra, kde je také zverimex s názvem PetCenter. Měli tam hodně zvířat a mezi nimi i nádherné mládě želvy uhlířské za necelých 6 000 Kč. Nejhorší bylo, že želvička byla krmena cvrčky, rybami, rajčaty a další zeleninou a ovocem. Je mi jí hrozně líto, má život před sebou.
Pokud můžete, máte prostor pro 50 cm želvu, kupte jí a zachraňte život. Oni jí tam doslova zničí.

Děkuji všem zájemcům, ...:)

to jsem jako dítě také zkusil, když jsem chtěl zachránit živé raky, které v prodejně prodávali (v zahraničí). Rodiče mě vyvedli z omylu, že když je všechny koupím, tak jen zvýším poptávku a druhý den tam těch raků na mlsné lidské jazýčky bude více. Takže spíš bych doporučil bojkotovat všechna Pet centra a zvířata kupovat jen od chovatelů.
Amos