Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stretko pavúčkarov Brno

Ahoj mám chcel by som sa opýtať či niekto nemal záujem o stretko chovateľov pavúkov ... aj s kamošom tu nikoho nepoznáme a tak by sme chceli spoznať pár chovateľov z Brna a okolia ... ešte nemáme dohodnutý termín ani miesto stretnutia ale to je len banalita ....

ja chovám niečo vyše 100 druhov a cca skoro 5 rokov a kamoš /cruelty/ cca 50 druhov ...

zatiaľ dik :)

zdarec:-)
tak ja uz moc spideru nemam,ale jeden cas jsme jich mel doma kdyz pocitam jen odrostly kousky 7sv a vis i kolem 400ks...tak pokecat muzeme:-) ty jo filipe ta ch.cyaneopubescenc co mas je odemě myslím:-)

vypadato ze by bylo dobry to proste napsat a kdo prijde prijde:) ja urcite prijdu v paru :)
osobne moc si sedavat do hospod a tak nechodim kdyz uz nekde tak u cinanu na nudlich ve vankovce:D a nebo nekde u nas na lesne:) takze napiste sraz prispusobim se

no heh :) rozpravali sme sa ze o tyzden v stredu /21,10,2009/ niekde na namesti sa stretneme pojdeme niekam ... ale nebolo by zle keby sme si dohodli nejake presne miesto .. ale uz musite navrhnut vy lebo ja som tu novy a cruelty s kurecom tiez ... takze vyberte nieco kde sa da existovat a nenechame tam 1000000 kc :D ...

tak som zvedavy na navrhy ...

Demoon - tak u mě leda,že by jsme si posedali po terárkách ..:-D
cvabo- šak ty jsi hlavní organizátor ne ..?!:-D Ja bych byl pro nějakou hospůdku,kde se dá pokecat ..V tomhle počasí to asi ani nijak nepůjde ... navrhněte nějakou hospodu a u ní bych dal i sraz ?!Dáme tedy tu středu za platnou (21.10.)?!V kolik to nechávám na vás,hlavně né někdy z rána když jsem ve škole:-D
K té hospodě se vyjádřete,já bych byl pro pivovar na Mendl. náměstí ?!Pivo dražší,ale dobré;-)Rezervačku bych tam mohl zařídit ...

no me je to fuk su abstinent:)
co se tyce sedani po terarkach tak myslim ze vtomhle kruhu lidi to je jako by sij nabidl sedadlo v raji v prvni rade :D :D
koukam ze ans bude tak 6? my jdeme dva
kazdopadne bych byl treba pro hospudku u mendlova naměstí...skora teda až na křídlovicke...envim jak se ten pajzl menuje je to vedle hospudky evropa...nebejva tam moc lidi a je to takova pohodova česka hospudka:) dnes snad zjistim nazev:) ale ajk se chce me je to jedno:) a pro cas v tu středu ..no ja mam do pul5skolu tak bych kdyz tak dojel pozdeji:)
k středověke- nevim jak to tam je nebyl sem tam ale slysel sem ze je to tam docela drazsi

staci na tu 5 to stihnu vcera sem koncil o pul 4:) a na hlavasu su ze skoly za 10minut:) myslim ze kdyz se sejdeme na hlavasu nekam v pohode dojdeme:) jen bych nedaval pod hodinama vubec se nezname a nevime jak kdo vypada asi bysme se tam nenasli:D
-leda ze bysme meli papir a nanem nakresnelyno pavouka:D:D

to je taky pravda....stim spozdenim ale ja zasebe rikam ze v 5 to stihnu :) ja i moje partnerka....kdyz ostatni sou schopni taky dojit v 5 potom neni problem:)
napadlo me co si dat na sebe cisla a kdyz tam budete prozvonite a uvidite kdo je pavouk a kdo ne:D
jinak pro papir - to mela byt sranda ale kdyz se nad tim clovek zamysli .D to by taky slo...
me jeste napadlo dat si sraz pred postou:)

Před tou poštou by to mohlo být fain ..;-)Tak že to dáme u ni v těch 17:00 ?! Jinak já hlasuji pro ten pivovar na mendláku,pokud by to někdo nestihl,tak aby věděl kam dojít jak již někdo zminoval výšše ...;-)Pokud nebudete chtít obědvat,tak myslím že dobrá hospůdka a pro pivaře přímo ráj:-D:beer: Stjeně jak se tak koukám,ta sme tu zatím jen 3 ..tak že asi nic velkého ..:-DAle i tak rád pokecám. ..

ktem tvým třem :) ja zastupuju dva a cvabo tusim mluvi jeste o dvou kamaradech:) takze tak 6lidi se sejde:) pokud v pivovaru cepujou i neco jiny nez pivo klidne ale jak rikam na hybesce je fajn hospudka takova pohodova:)(dnes sem nestihl zjistit nazev jelikoz du v 22,00 vecer do prace a spal sem:( ) ale vcera sem byl v hospudce u lišky tusim -taky u mendlaku a byla docela v pohode:) takze myslim ze kdyz tak muzeme jet 1 na mendlak na hybesce skouknout tu moji hospudku treba...nebo ja tma do uterka sjedu reknu nazev:) jen je problem stim prichodem ..ale myslim ze do 6ti napocitame a tak zjistime ci sme vsici:D

Dobrá,tak se tedy domluvíme až na místě ,,Sraz tedy tuto středu v těch 17:00 před poštou ?Pokud vám to vyhovuje,tak jsem pro ... Jinak co sem dat třeba každej jedno foto,aby sme se lépe poznali ?!Jen takovej návrh;-)
Jinak u té Lišky Rišky to není špatná hospa,před tím je ještě Dudák,ta také není k zahození ...:-)

tak jako prvni:) sraz nemel chybu bylo to perfektni mam ztoho super dojmy sice se nas seslo min ale prece jen mezinarodni sraz neni kazdej den :) seslo se min lidi ale oto lepsi :) super lidi poradi vyslechnou :) su nadmiru spokojenej :) kdo neprisel udelal chybu:)