Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stretko pavúčkarov Brno

Ahoj mám chcel by som sa opýtať či niekto nemal záujem o stretko chovateľov pavúkov ... aj s kamošom tu nikoho nepoznáme a tak by sme chceli spoznať pár chovateľov z Brna a okolia ... ešte nemáme dohodnutý termín ani miesto stretnutia ale to je len banalita ....

ja chovám niečo vyše 100 druhov a cca skoro 5 rokov a kamoš /cruelty/ cca 50 druhov ...

zatiaľ dik :)

tak jako prvni:) sraz nemel chybu bylo to perfektni mam ztoho super dojmy sice se nas seslo min ale prece jen mezinarodni sraz neni kazdej den :) seslo se min lidi ale oto lepsi :) super lidi poradi vyslechnou :) su nadmiru spokojenej :) kdo neprisel udelal chybu:)