Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem korálovky

zdravím,měl bych menší otázku a prosil bych o odpověd,mám korálovku kalifornsků a tedka k ní musím dat na pár dní korálovku sedlatů,obě už sou dospělé a velké,ale četl sem žeprej sou to kanibalky,tak nevím,jestli by se nepožrali,jestli máte někdo s tímto zkušenost budu rád...díky..

korálovku kalifornsků a tedka k ní musím dat na pár dní korálovku sedlatů

Nepřichází v úvahu.Korálovky žerou i velmi jedovaté hady a tak by zde to nedopadlo jinak.

kanibalky

kanibalky-jako sviň;-)Větší jedinec by byl vítězným rytířem s plným břichem.Korálovky jsou kanibalismem vyhlášené.

Nepřichází v úvahu

Korálovky jsou kanibalismem vyhlášené.

Ale notak konec odkoukané histerie. Stále ommýlaná ,,tragedie´´ která není tak horká. Ano, korálovky žerou hady. Ale ne všechny jsou takoví ,,zabijáci´´. Když nebudou hladoví tak by to možná šlo. Mně se požrali z asi z 6 druhů korálovek které jsem choval/chovám jen jedny - californie. Byli to mimina a trošku jsem na ně pozapomněl s krmením.

Já myslím než donekonečna diskutovat a stejně pořád bez jistoty, jak to bude (možná, snad, asi...) je jednodušší jednu z korálovek na těch pár dní (týdnů) mít dočasně např. ve faunaboxu nebo v plastové bedně a nic neriskovat.