Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bothrops

Chova tu niekto Bothrops venezuelensis, pripadne ine druhy pravych krovinarov? Podelte sa o svoje skusenosti s chovom pripadne odchovom. Diky.
Změna kategorie, původně: Hadi (carlos)

Diiky :) Táto väčšinou leží na dne na mierne vlhkom rašeliníku, pri miske s vodou, ale táto fotka je tesne po zvlečení kedy si vybrala konáre. Napr. Atropoidesy som našiel na konároch pár krát neskoro večer,cez deň vôbec, je ale možné, že v noci bežne lezú aj na konáre. Štrkáča ( C. durissus) som nevidel na konári ani raz.

Nevim jak jini bothropsove,ale venezuelanky jsou pekny potvory.Rychli a nevispitatelny.Mel jsem samici od mala do tri let a jsem docela rad ze uz ji nemam.Nejhorsi manipulaci co jsem zazil s jedakama,tak prave s ni.Jinak moc hezkej had.