Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Regius-zmena potravy

Ahoj .
Chovám Regiusa už nejaký ten rok.Čo sa týka potravy nebol prieberčivý a prijímal ako malé potkany tak aj myši a škrečky.medzičasom som sa dočítal že tieto maznoše sú dosť prieberčivé v prijímaní potravy čo som nepovažoval za info.pre jeho vysoký apetít na všetko.Zadovážil som si preto pred pol rokom párik škrečkov na ich chov a pre neho.popri tom som jedálniček obmieňal aj nejakým potkanom a pod.až do nedávna kým som pred 2mesiacmi nekúpil pieskomila ktorého sa viacmenej bál ako na neho lovil.od vtedy nechce prijímať žiadny druh okrem džungarkov.Otázka znie:ako mu viem vrátiť chuť na iných hlodavcov.Pravidelne ho kŕmiť nimi neviem. Aj teraz mi tu behá malá myš ktorú nechce.Ďakujem

Dej mu pořádnou hladovku (stehně mají přes zimu v domovině období sucha, kdy nežerou), klidně několik měsíců a pak malinkého potkánka před odstavením. Určitě ho sloví (možná:-)) a pak bude fungovat jako před tím. Možná by si spíš vzal mrtvou myš nebo potkánka z peánu.