Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem může se had spálit?

Může se had spálit o žárovku?...mam udělané osvětlení - květináč a žárovka, bohužel mi přijde že květináč je hodně teplý.. a proto ta otázka. dekuji

Záleží na síle žárovky ... já mám v květináči 40w žárovku a květináč mám natřený betonem a na něm je písek,takže to tak moc nehřeje,ale když sem tu žárovku měl v obyč. květináči tak to pálilo jako blázen...tudíž může ;-)

Já mám žárovky 40w normálně v květináči. Hadi do něj nelezou, když poznají, že pálí. Maximálně se přes něj proplazí a nikdy nebyl problém. V noci jak je zhasnuto, tak se občas některý z hadů v ní obtočí, ale jakmile se ráno zapnou, tak už valí pryč:-D S tím bych si nedělala velkou hlavu.

Takže to neřeším a nebudu řešit.

Však tě taky nikdo nenutí. Jen aby jsi pak časem nezakládala vlákno "prosím pomoc, mám spáleného hada"...

Nic k zasmání, alespoň podle mě:-/

Podle toho co píšeš (podle toho smajla) "ale jakmile se ráno zapnou, tak už valí pryč:-D" to asi je zábava.
... a to nejsmutnější nedej Bože teprve možná přijde.

Zase tolik práce to není vystřihnout z děrovaného plechu kolečko, které vsadíš zespodu do květináče. :i:
... ale to neřeš

Tak se mi to had naučil taky, omotat se kolem žárovky... chtěla jsem to vyřešit pletivem ale má moc velký dírky, užovce je půl roku takže v klidu proleze skrz... a kolečko do květináče z děrovaného plechu taky nejde protože ta žárovka přečnívá ven... Ještě nějaký nápad? :-|