Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohlaví gekona Teratoscincus scincus

Dobrý den,
potřebovala bych určit pohlaví u svého gekona. Nemáte nějaké obrázky, jak vypadá samec či samice, tedy jejich pohlavní ústrojí(ze spodu). Mám jej i nafoceného, pokud by jste mi mohli poradit.
Děkuji
Změna předmětu, původně: Pohlaví gekon teratoscincus scincus (halapremek)

loading...

Jedná se o dva roky starého jedince.

Sháníme totiž samičku na kroužek pro samečka, tak jsem paní požádala o fotografie a vás všechny o pomoc :-)

Paní mi ještě pošle fotku gekona jistých partií vyfocených z boku.