Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Načervenalé břišní šupiny

Ahoj vespolek, mé krajtě, půlroční, se na břichu místy objevily šupiny, které vypadaly jakoby okousaně nebo podřeně a byly dočervena nebo hněda zbarvené. Čekal jsem na svlečku, proběhla, hovno na půl hada, hadice v klidu, aktivní, nicméně na pár místech ty šupiny takhle zůstaly. Spíš od půlky hada dolů. Fotky nedodám, můj krypl foťák to neveme. Netušíte někdo? Thx P.S. Před svlekem jsem jí to mazal betadynovým roztokem tak 10:1...

Využiji vlákna a zeptám se.
Když jsem koukal na moji regiusku na spodní straně tlamy jsem uviděl toto:
Jediné vysvětlení co mě napadá je to že se o něco v teráriu zaškubla zajímá mě váš názor co si o tom myslíte? Vypadá to jako když se o něco odřela nebo nevím..
[http://lh5.ggpht.com/_QA0_eMJwrRE/SuHBn8fY2dI/AAAA  AAAAAo0/zn-PK3lmXqg/102309164103.jpg]