Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2.Stretko pavúčkarov Brno -OPAKOVÁNÍ

pro úspěch sme se rozhodli pro OPAKOVÁNÍ srazu chovatelů pavouků
tento krát bude termín čas i místo předem danej

takže kdy? již v tuto středu což vychází na 28.10.
kde? mělo to být v hospodě u lišky rišky ale koukal sem na program a tam maji každou středu nejakou studentskou akci či co takže o5 u Dudáka
a v kolik? sraz bude od 15-00 do te doby než se po nás začnou schánět partneři / rodiče

přijím můžete klidně později :)

jinak mapa by mela být zde [sraze.jpg]
sraze.jpg

tak co kdo se přidá?:-)

tak sa tesim .... :)

btw: cheert ved s tomto neste si dlhsie a nikto ti nebranil urobit takuto akciu .. stoji to 10 minut casu ....a nazov je STRETKO PAVUCKAROV ... a boli tam aj ludia na plazy a stale su vitany ... aj ja sam dlhsie chovam plazy ... a mne si nehovoril nic ... a "oficialne" to organizujem ja ...

No, nevím jestli jsem to přeložil dobře a co vlastně chceš říct. Nevím proč robit ještě jednu akciu když už jedna něják začala fungovat, jednoduší je snad to rozšířit ne? O lidech na plazy teda nevím - co se ke mně doneslo. Hady dělá Filda a dle toho co říkáš ty. Zybtek asi dělá pavouky a plazy spíš okrajově. Hovoril som to všeobecně. Tak parodon organizatore. ;-):puff: