Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Růst a socializace

Ahoj, mam leguana kterymu je necelej rok, v tele ma necelych 20 cmm muj kamarad ma stejny druh, kupovali sme je spolu a sou uplne stejne stari, jak je mozny ze jeho leguan je dvakrat tak velky?? v cem muze byt problem?? zere, svleka se vsechno, ale neroste... a jeste jeden dotaz, kdyz ho vyndavam z terarka tak utika a nechce se enchat chytit...ale kdyz ho chytnu tak je uplne v klidu, rad plave, dokonce se mnou usne v posteli, a do rana zustane na jednom miste... ale ven prost proste nechce, nevim v cem je problem..prosim o radu...

Terko určite luxusne nie je,možno pre ineho živočicha,ale lega rozhodne nie.Hodiš sem fotky,priblbly komentar,tak sa nečuduj kritike.Ja sam som niekolkokrat pisal,že tak maleho lega treba nechat v klude,do postele je skor vhodny plyšovy,substrat vyhod,dopln kvalitnejšie svetla do terka a pchaj ho vitaminmy.len neviem aky zdroj uvb tam vopchaš.A mne sa zda,že tie boule ma aj na ostatnych končatinach.:-(a asi si pomylyl pojem chov lega na volno!!