Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na chovatele s přezdívkou Goniatit je z Opavy a mláďata krajty královské posílá ČD.Nevíte někdo jaký je a jaký má chov?Mám si od něj mládě pořídit?Poraďte je jedinný,který mláďata posílá, asi to nedělá poprvé,jen bych chtěla vědět jestli je v poho.Dík Jana

Hada si nenechte posílat (chudák had a pak možná i chudák vy), vždycky se nějaká schůdnější cesta najde, jde jen o to se domluvit s chovatelem. Pokud mohu doporučit, myslím, že pan Přemek Hála (zde halapremek) má ještě jednoho letošního samečka z vlastního odchovu (alespoň na svých stránkách nezrušil nabídku). Asi před měsícem jsme si od něj krajťáka pořídili - super zvíře, krásný, nestresovaný, nekouše, žere... Co víc u hada chtít.