Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je legální prodávat ještěry

mám doma spoustu ještěru a tudíš i mládata a ted mi vrtá hlavou jestli je potřeba když prodává člověk svoje mládata jestli potřebuje mít živnost nebo tak něco nebo odvádět daně.nekdo mi tvrdí že ano a někdo ne ale podle mě je to blbost.jaké mate skušenosti?

Předpokládám, že narážíte na inzerát P. Šmeka :) Nabízí druhy, které jsou v Bersnké konvecni (Iberolacerty a Timon) a nevěřím, že by na ně dal jakékoliv povolení k chovu... Ale je fakt, že u nás Bern nějak úřady zatím neřeší, ale začnou... VH