Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 15

Čtrnáctka je už pořááádně dlouhááá, co takhle dát patnáctku?
A když už jsem u toho, tak začnu;-)

Koupím želvy Terrapene carolina, nejlépe nz.
Dále vyměním samce Mauremys annamensis ve velikosti něco přes 10cm za jiného nepříbuzného samce.
petrmed@centrum.cz

Prodám dospívajícího 2 letého 1,0 madagaskarský hroznýš Dumerilovo (a.Dumerili), silný, pěkná kresba, v dobré kondici, dobře žeroucí. Důvod - momentální nedostatek místa. Cena nákupní (měsíční mládě)byla 2500Kč, prodám dle jednání i výhodněji. Tel. č. 776237767, jandav@fnplzen.cz, Plzeň.

Prodam 1,0 Python sebae sebae nz 95 délka cca: 3,2m chovný trochu agresivní ale da se s nim manipulovat,přijima kraliky,morčata i slepice bezproblemový chovanec cena 9tis+možno i sterarkem 180x60x50 z OSB desek za 1tis , 0,1 Python curtus breitensteini nz 2009 delka cca 45cm žere dospělé myši nekousavá cena 2tis+možno s terarkem 65x35x45 sklo 1tis fotky hadu neni problem zaslat možno dovíst 5.12.2009 do Ladví

enail:snake323@seznam.cz
ICQ:467526582

Vyměním E.c.cenchria 1,0 oranžová linie Peru (14 měsíční),zakoupen v Rakousku od p.Kochllera,za adult E.c.c. samici oranžové linie.Samce mám od jeho 3 měsíců,100% zdraví pod veterinárním dohledem.Kupoval jsem ho jako samici a teď mám nadbytek samců.Nabídky prosím do pošty nebo na mail: drumking@seznam.cz a nebo na tel. 737 747 700 Děkuji za odpovědi

Prodám celoskleněné terárium 74x60x56 cm (šířka x hloubka x výška). Tloušťka skla je 5 mm.
Terárium má větrání ve "stropě" o rozměrech 74x10 cm. Je ve velmi dobrém stavu a připravené k okamžitému použití. Přidám i novou objímku, květináč a výrobek k libovolnému zavěšení žárovky kdekoliv na skleněným stropě a keramickou misku na vodu. Přidám i kryt do květináče, aby se zvíře nedostalo do kontaktu se žárovkou!
Cena k jednání je 800 kč.
Informace v SZ nebo email > L.Klouda(zavináč)email.cz
K vyzvednutí ve Dvoře králové nad Labem

[http://img252.imageshack.us/img252/627/s5007983.jp   g]

[http://img682.imageshack.us/img682/5086/s5007984.j   pg]

Prodam, vymenim adultni chovnou samici E.c.c PERU, krasne zbarvena, zerouci mrazene i zive, pripravena k pareni, krasne vitalni zvire...cena kolem 2800,- vse zalezi na dalsi dohode...omezeni chovu..mozno vzit do ladvi

email: kiter131@email.cz

diky za pozornost :)