Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 15

Čtrnáctka je už pořááádně dlouhááá, co takhle dát patnáctku?
A když už jsem u toho, tak začnu;-)

Koupím želvy Terrapene carolina, nejlépe nz.
Dále vyměním samce Mauremys annamensis ve velikosti něco přes 10cm za jiného nepříbuzného samce.
petrmed@centrum.cz

loading...

Prodám Hroznýše hrálovského, něco přes 2 metry výborná kondice, dobrá povaha, cena 2500 dále prodám také hroznýše královského asi 125cm dobrá povaha cena 1500 a nakonec hroznýše duhového asi 65cm mládě cena 500 prosím odepisujte na e-mail ke vo dokoupit všemu možno dokoupit terária.Most

Prodám terária
- 3 Ks skleněných terárií o rozměrech 40x40x25 cm s dvojitým větráním viz foto
[http://img141.imageshack.us/img141/2298/dsc0289r.j pg]
[http://img509.imageshack.us/img509/1600/dsc0290k.j pg]
- 1 Ks skleněného terária o rozměru 35x30x55 cm - nové, nepoužité
[http://img177.imageshack.us/img177/6896/dsc0298z.j pg]

cena za kus 300,- Kč, při odběru všech čtyř cena 1000,- Kč. Odběr Karlovarský kraj, případně možnost dne 9.11.2009 dovézt do Prahy. Tel. 776 850613, email: m.b-cs@seznam.cz

prodám terária z OSB desek:
- 3 ks terária o rozměrech 50x50x40 cm včetně elektroinstalace, větrání na přední a zadní stěně, lakováno bezbarvým lakem s atestem na dětské hračky, spodní spáry zasilikonovány viz foto
[http://img294.imageshack.us/img294/6839/dsc0283l.j  pg]
[http://img294.imageshack.us/img294/4589/dsc0286z.j  pg]
- 2 ks terária o rozměrech 50x50x80 cm včetně elektroinstalace, větrání na přední a zadní stěně, několikrát lakováno bezbarvým lakem s atestem na dětské hračky, spáry zasilikonovány, vhodné i jako vlhké terárium viz foto, u 1 ks chybí skla předních šoupacích dveří
[http://img407.imageshack.us/img407/4094/dsc0279x.j  pg]
[http://img294.imageshack.us/img294/8703/dsc0281.jp  g]
cena za všechny 3.000,- Kč, odběr Karlovarský kraj, po domluvě za 500,- Kč možno dovézt do Prahy nebo Plzně. Tel. 776 850613, email: m.b-cs@seznam.cz

Prodám 23 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 1800 Kč , přidám k hadovi při osobním převzetí 1-2 potkany.
pište na: icq -375-801-664 , skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz, tel:732554276 Info a foto na :
http://www.hadidoupe.estranky.cz/fotoalbum/hroznys -kralovsky/hroznys-kralovsky
A nebo videa na:http:videa-hadu
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.

Prodám mládata Elaphe obsoleta quadrivittata NZ 8/09 - 300kč/ks.Vše samostatně žeroucí s určením pohlaví.Osobní odběr a nebo zasíláme drahou.Výměna za jiná zvířata možná. www.teramelda.wbs.cz
Prodám mládata Chamaeleo calyptratus NZ 10/09 - 300kč/ks Osobní odběr nebo předání na burze v Plzni.Výměna za jiná zvířata možná.www.teramelda.wbs.cz
Prodám 1.0 Elaphe guttata NZ 8/07 - 600kč.Osobní odběr a nebo zasíláme drahou.Výměna za jiná zvířata možná. www.teramelda.wbs.cz
[http://img337.imageshack.us/img337/7466/p1010049b. jpg]

Mauremys annamensis
Vzácná Vietnamská vodní želva. V přírodě již vyhubena. CITES 2 - v ČR bez registrace. Prodám vlastní odchovy (F1 gen.), jen pro zkušenější chovatele. Nutný osobní odběr v Praze, nezasílám. Volejte tel: 737936111 Panuška

Kaloň egyptský samice 1 rok 1400,-
Nosál červený samec 5 měsíců 2000,-
Varanus exanthmaticus 1,1 4500,-
Varanus niloticus 2000,-
PMB Albino nz09 800,-
PMB hetero granit 700,-
PMB KLASIK 1,1 Nz07 2200kč
Cerastes cerastes samice 1rok 1200,-
Lampropeltis tringulum sinaloe nz09 500,-
A.contortrix contortrix nz09 400,-
Trimeresurus albolabris Nz05 500,-
snake.cave@seznam.cz

Prodám Hroznýše hrálovského, něco přes 2 metry výborná kondice, dobrá povaha, cena 2500 dále prodám také hroznýše královského asi 125cm dobrá povaha cena 1500 a nakonec hroznýše duhového asi 65cm mládě cena 500 prosím odepisujte na e-mail:michal.cicko@seznam.cz ke všemu možno dokoupit dokoupit terária.Most

Prodám leguánky Sceloporus cyanogenys 0,0,11 NZ09, cena 400Kč/ks,s regenerátem ocásku 250Kč.
Rákosničky Hyperolius puncticulatus 0,0,6 NZ09, cena 200kč/ks.Za všechny 1000Kč.
Pralesničky Epipedobates tricolor 0,0,9 NZ09, cena 250Kč/ks.Za všechny 1800Kč.K odběru za cca 14 dní.
Možná i výměna za jiná zvířata.
Kontakt v profilu nebo SZ.

Morelia amethystina..scrub python..-prodám krásnou samici,délka 2,40 m .Celou fotogalerii mohu zaslat.Bezproblémová ,v poho se dá brát do rukou jako domácí mazlík.Rychlé jednání - rozumná cena.Výměna možná za mládata Epicrates cenchria cenchria nebo za vaše odchovy.Tel-732266168.Karviná.mail-Rostislav.Lepka @seznam.cz

Prodám mláďata užovky červené (přírodní forma) z vlastního odchovu narozená 07/09 a 08/09. Rozkrmená. Cena 200 Kč/kus nebo 1600 Kč/9 kusů. Osobní odběr v Ostravě. Tel: 721 306 567, mail: vi.rs@seznam.cz

Dobrý den :-D mám samečka užovky červené klasikcké zbarvení cca90cm vůbec nekouše ani jednou mně nekousnul opravdu a do žraní je jako blázen bez problémů fotky zašlu na e-mail - muj e-mail tomiczek.david@seznam.cz nebo mi pište tady soukromé zprávy .....cena?tak kdo vezme za 1000,- :-) můžeme se domluvit i na menší ceně :)důvod prodeje?mám už pár sunglow a tady toho nemám kam dát

0,0,3 mláďata Phelsuma madagascariensis grandis, poslední mládě užovky červené zbarvení normal, 0,0,3 gekončík noční normal zbarvení, 1,0 Rhacodactylus ciliatus zbarvení Orange a 1,0 vše je odchov 2009 corallus ruschenbergerii NZ/07 - sondován. V případě zájmu mohu dovést 7.11. do Ládví - v případě zájmu zašlu foto.
tel.: 773 286 630
miklova.jana@email.cz

Tak na prodej zbývají už jen 0,0,3 gekončík noční zbarvení normal a 1,0 Rhacodactylus ciliatus zbarvení Orange a 1,0 vše je odchov 2009 corallus ruschenbergerii NZ/07 - sondován. V případě zájmu mohu dovést 7.11. do Ládví - v případě zájmu zašlu foto.
tel.: 773 286 630
miklova.jana@email.cz

Barevni gekoncici nocni
Posledni letosni mladata. 1.1 Blazzing blizzard 1300/kus, 2.0 Blizzard het. albino 400/kus, 1.0 normal het. albino-blizzard 300. Pri odberu vice kusu sleva.
Prodam i chovne 1.0 Albino het. blizzard + 0.2 blizzard het. albino - cenu nabidnete.
Mozna vymena.
Vice na gekko.wbs.cz

Tak tyhle kousky prodám-Lampropeltis pyromelana woodini.0,1 /06- 1500 Lampropeltis triangulum hondurensis 1,1 /04-3500 pár Lampropeltis getulus californiae /09 á 500 Lampropeltis alterna blairi /09 -á1000 Lampropeltis mexicana greeri / 09 nepříb pár 1600 za oba. Python regius 0,1 /09 á-1500 vlastní odchov No a navíc k těm dospělým korálovkám dám grátis 1,0 7letýho L.T.Sinaloae nebo 1,1 /08Elaphe obsoleta qadrivitatta. Fotky pošlu mailem. Můj mail: pavel.cicola@seznam.cz Tel:773 495 096

Na prazskou burzu v Ladvi (stul c. 68) privezu

ŠVÁBY
Blaberus cranifer, Eublaberus distanti, Gromphadorhina portentosa, Nauphoeta cinerea, Periplaneta americana, Periplaneta australasiae, Phoetalia palida

SKLÍPKANY
Brachypelma albopilosum, smithi, vagans, Psalmopoeus cambridgei, Holothele incei (spolecensky pavouk)...

JEŠTĚRY
Rhacodactylus ciliatus, Paroedura picta

HADY
Boaedon fuliginosus

AKVARIJNÍ RAKY
Procambarus fallax, Cherax quadricarinatus

ROSTLINY DO AKVÁRIÍ A PALUDÁRIÍ (i na krmení např. vodním želvám nebo cichlidám)
Ceratophylum demersum, Limnobium laevigatum, Pistia stratiotes, Salvinia sp., jávský mech (Vesicularia dubyana), Najas guadelupensis, Egeria densa, Egeria najas, Vallisneria sp.,...

OSTATNÍ
pyl květový granulovaný, s láskou šité plátěné pytlíky, termoboxy,...

Více informací, fotky, ceny na www.chlivek.unas.cz v sekci nabidka.
Tel.: 728 067 075, e-mail: strajaka@seznam.cz

Prodám

Prodám poslední 2 mláďata Elaphe guttata, zbarvení klasik, žeroucí samostatně , cena 250 kč/ks (při odběru obou mláďat cena 400kč/ obě). Dále prodám Elaphe guttata, adult 0.1, perfektně žeroucí, zbarvení klasik, ale je hodně zbarvená do žluta. Cena 900kč. Při rychlém jednání sleva ! Email: muli94@seznam.cz nebo tel: 733 112 080 - pouze SMS. Rokycansko

Prodám štíhlovku Platyceps rogersi - pohlavý neurčeno. Zřejmě dovoz. Stáří cca 2 roky. Já jí mám rok a půl.
korálovku Lampropeltis gettulus californiae - levandulový albín, samec, délka 1m.
kontaktní mail : constrictor1@seznam.cz
Foto zašlu. nebo jsou v inzerátu víše. Zapoměl jsem udat kontakt.

Prodám mláďata Lampropeltis getulus californiae 0,3 (korálovka pruhovaná kalifornská) NZ 06/09 cena 800Kč/Ks. Lampropeltis mexicana mexicana 3,0 (korálovka mexická) NZ 06/09 cena 700Kč/ks.. Novinka Kalendář 2010 formát A4, cena 200 Kč/ks jen 10 ks. K první objednávce min 2 zvířat Kalendář 2010 ZDARMA!!! Fotografie a další info na www.mojihadi.nafoceno.cz nebo 737526371

Prodám Osmiměsíčního Hroznýše královského. V dobrém stavu, nekousavý, žeroucí. Možná i výměna za roční krajtu královskou. Osobní odběr v Praze. cena 1000kč.Dále také prosperující farmu na šváby Blabtica Dubia cca 400ks s akváriem 500kč Foto pošlu mailem. matejvonkorbel@seznam.cz

Prodám hady:
Elaphe guttata – amelano samec (albin), 1m, 1000,-
E. guttata – klasik, neurč.pohlaví, 1,25m, 900,-
Lampropeltis triangulum campbelli – samice, 1m, 1200,-
[http://tera.poradna.net/file/view/4091-hadii-jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/4092-hadi-jpg]
Lampropeltis getulus calliforniae – samice, 30cm, 500,-
[http://tera.poradna.net/file/view/4093-californie-  jpg]
Při odběru všech zdarma Terárium - d79xš39xv46, domácí výroba, osvětlení, dvě stěny břidlice.
[http://tera.poradna.net/file/view/4094-terarko-jpg  ]
petrmed@centrum.cz
Třinec

Prodam ci vymenim 3,5 lety par B.c.i kostarika, vypiplani od malicka, cista linie,rodice f1,puvod slovensko, manipulovatelni v klidu, velmi dobre ziveni, samice robusni cca 140cm, prijimaji zive i mrtve...redukuji chov bci kostarika...Levne...vymena VITANA...

thestu@seznam.cz

Šváby Shelfordella tartara nabízím ke stálému odběru....... velikost 4 - 7 mm - 300,- Kč / 1dcl ,...... velikost 1,5 - 2 cm - 600,- Kč / 0,5 litru , ... dospělci ( na krmení,přev.samci) - 400,- Kč / 0,5 litru ,.... směs všech velikostí - 500,-Kč / 0,5 litru . Cenová dohoda možná .Tel.info 724 216 613

Nabízím E.guttata anery,snow 600,-ks, amelano 400,-ks, L.t.campbelli 600,-ks, L.g.californiae 600,-ks,vše NZ 09, samostatně žeroucí živou i mrtvou potravu.Dále samečka NZ 08 L.p.woodini 800,-, samičku L.mexicana NZ 07 800,- a 24 ks potkanů velikost střední až dospělí za 300,Kč.Kontakt naruj@email.cz,tel.773250564.Možnost dovozu na burzu do Ostravy.

Prodám celoskleněné terárium 74x60x56 cm (šířka x hloubka x výška). Tloušťka skla je 5 mm.
Terárium má větrání ve "stropě" o rozměrech 74x10 cm. Je ve velmi dobrém stavu a připravené k okamžitému použití. Přidám i novou objímku, květináč a výrobek k libovolnému zavěšení žárovky kdekoliv na skleněným stropě a keramickou misku na vodu. Přidám i kryt do květináče, aby se zvíře nedostalo přímo na žárovku!
Cena k jednání je 800 kč.
Informace v SZ nebo email > L.Klouda(zavináč)email.cz
K vyzvednutí ve Dvoře králové nad Labem

[http://img252.imageshack.us/img252/627/s5007983.jp   g]

[http://img682.imageshack.us/img682/5086/s5007984.j   pg]

Gekoncici Ostrava 21.11. Posledni letosni mladata. 1.1 Blazzing blizzard 1300/kus, 2.0 Blizzard het. albino 400/kus, 1.0 normal het. albino-blizzard 300. Pri odberu vice kusu sleva. Mozna vymena. Vice na gekko.wbs.cz Prodam i chovne 1.0 Albino het. blizzard + 0.2 blizzard het. albino - cena dohodou.

Prodam adultni samici Boa c. 66% het.albino

Prodam adultni chovnou samici Boa constrictor, 66% het. albino, 240cm, 16Kg, pripravena k pareni, velmi klidne povahy zvykla se volne pohybovat, vhodnou k chovu... pri rychlem jednani sleva jista...omezeni chovu z prostorovych duvodu..

Dobry den,

z duvodu neustale se zhorsujici alergie na potkany bych rada prodala 3,5 lety par uzovek cervenych 1,0 elaphe guttata guttata a 0,1 elaphe guttata anery. Maji za sebou 1 snusku (13 oplozenych vajicek). Bohuzel vubec netusim, za kolik se tyto dospele uzovky prodavaji, proto bych v tom potrebovala poradit...ale urcite se nejak rozumne domluvime ;-).

Preferovala bych osobni odber v Praze. Zajemci piste na mail lenka.valderova@gmail.com

Gekoncici Ostrava 21.11. Posledni letosni mladata. Blazzing blizzard 1300, Blizzard het. albino 400, normal het. albino-blizzard 300. Pri odberu vice kusu sleva. Mozna vymena. Vice na gekko.wbs.cz Prodam i chovne 1.0 Albino het. blizzard + 0.2 blizzard het. albino - cena dohodou. Priblizne do pulnoci muzete volat na 775 22 88 56

Prodám nebo vyměním:
Mládě cca 4 měsíce - Lampropeltis getulus californiae - Desert Phase 1,0, ručím za 100%ní zdraví, perfektně žere holátka, (včera 4), pravidelné sněhobílé kroužkování,( viz foto). Při koupi cena 600kč. Jinak lze vyměnit za elaphe guttata amelano 0, 1, hezky zbarveného, stáří max.rok.
Tel. 608 947 492, osobní odběr, nebo můžu dovést v prosinci na Ostravskou burzu.
Třinec a okolí.
[dscn5676.jpg]

dopredaj pavúkov:

Avicularia metallica 1-2zv.
Acantohoscurria geniculata 2-4zv.
Brachypelma albopilosum 1-3zv.
Brachypelma albopilosum 2,5-3cm s určeným pohlavím
Brachypelma vagans 1-3zv.
Brachypelma vagans 4cm s určeným pohlavím
Davus fasciatus 1-4zv.
Grammostola rosea red 2-4zv.
Poecilotheria regalis 2zv.

Ponúkam samce

Accanthoscurria geniculata,
Brachypelma angustum,albopilousim,vagans
Cyriocosmus elegans
Haplopelma lividum, longipes
Chilobrachis andersoni
Lasiodora striatipes
Megaphobema robustum
Nhandu colloratovilosum
Ornitoctomus auretibialis
Pterinochilus chordatus
Psalmopoeus irminia

Hľadám adult samce :
Avicularia geroldi
Aphonopelma seemanni
Brachypelma auratum,boehmei,epicureanum,sabulosum
Ceratogyrus bechuanicus
Cyriocosmus sp. Venezuela
Davus fasciatus
Grammostola pulchra
Heteroscodra maculata
Hysterocrates gigas,hercules
Holothele sp. Carabobo
Heterothele villosela
Chilobrachis dyscolus,fimbrinatus,brevipes
Nhandu vulpinus
Pterinochilus lugardi, murinus
Psalmopoeus cambridgei, pulcher
Selenocosmia javanensis
Theraphosa blondi
Tapinauchemius gigas,violaceus

kúpim aj iné druhy v menšom zvleku, hlavne už spomenuté ...
za ponuky ďakujem

info :
danielgnida@gmial.com
Brno, Poprad budem na burze v Prahe

cvabo

Prodám dospívajícího 2 letého 1,0 madagaskarský hroznýš Dumerilovo (a.Dumerili), silný, pěkná kresba, v dobré kondici, dobře žeroucí. Důvod - momentální nedostatek místa. Cena nákupní (měsíční mládě)byla 2500Kč, prodám dle jednání i výhodněji. Tel. č. 776237767, jandav@fnplzen.cz, Plzeň.

Prodam 1,0 Python sebae sebae nz 95 délka cca: 3,2m chovný trochu agresivní ale da se s nim manipulovat,přijima kraliky,morčata i slepice bezproblemový chovanec cena 9tis+možno i sterarkem 180x60x50 z OSB desek za 1tis , 0,1 Python curtus breitensteini nz 2009 delka cca 45cm žere dospělé myši nekousavá cena 2tis+možno s terarkem 65x35x45 sklo 1tis fotky hadu neni problem zaslat možno dovíst 5.12.2009 do Ladví

enail:snake323@seznam.cz
ICQ:467526582

Vyměním E.c.cenchria 1,0 oranžová linie Peru (14 měsíční),zakoupen v Rakousku od p.Kochllera,za adult E.c.c. samici oranžové linie.Samce mám od jeho 3 měsíců,100% zdraví pod veterinárním dohledem.Kupoval jsem ho jako samici a teď mám nadbytek samců.Nabídky prosím do pošty nebo na mail: drumking@seznam.cz a nebo na tel. 737 747 700 Děkuji za odpovědi

Prodám celoskleněné terárium 74x60x56 cm (šířka x hloubka x výška). Tloušťka skla je 5 mm.
Terárium má větrání ve "stropě" o rozměrech 74x10 cm. Je ve velmi dobrém stavu a připravené k okamžitému použití. Přidám i novou objímku, květináč a výrobek k libovolnému zavěšení žárovky kdekoliv na skleněným stropě a keramickou misku na vodu. Přidám i kryt do květináče, aby se zvíře nedostalo do kontaktu se žárovkou!
Cena k jednání je 800 kč.
Informace v SZ nebo email > L.Klouda(zavináč)email.cz
K vyzvednutí ve Dvoře králové nad Labem

[http://img252.imageshack.us/img252/627/s5007983.jp   g]

[http://img682.imageshack.us/img682/5086/s5007984.j   pg]

Prodam, vymenim adultni chovnou samici E.c.c PERU, krasne zbarvena, zerouci mrazene i zive, pripravena k pareni, krasne vitalni zvire...cena kolem 2800,- vse zalezi na dalsi dohode...omezeni chovu..mozno vzit do ladvi

email: kiter131@email.cz

diky za pozornost :)