Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 15

Čtrnáctka je už pořááádně dlouhááá, co takhle dát patnáctku?
A když už jsem u toho, tak začnu;-)

Koupím želvy Terrapene carolina, nejlépe nz.
Dále vyměním samce Mauremys annamensis ve velikosti něco přes 10cm za jiného nepříbuzného samce.
petrmed@centrum.cz

loading...

Dobrý den :-D mám samečka užovky červené klasikcké zbarvení cca90cm vůbec nekouše ani jednou mně nekousnul opravdu a do žraní je jako blázen bez problémů fotky zašlu na e-mail - muj e-mail tomiczek.david@seznam.cz nebo mi pište tady soukromé zprávy .....cena?tak kdo vezme za 1000,- :-) můžeme se domluvit i na menší ceně :)důvod prodeje?mám už pár sunglow a tady toho nemám kam dát

Prodám nebo vyměním:
Mládě cca 4 měsíce - Lampropeltis getulus californiae - Desert Phase 1,0, ručím za 100%ní zdraví, perfektně žere holátka, (včera 4), pravidelné sněhobílé kroužkování,( viz foto). Při koupi cena 600kč. Jinak lze vyměnit za elaphe guttata amelano 0, 1, hezky zbarveného, stáří max.rok.
Tel. 608 947 492, osobní odběr, nebo můžu dovést v prosinci na Ostravskou burzu.
Třinec a okolí.
[dscn5676.jpg]

dopredaj pavúkov:

Avicularia metallica 1-2zv.
Acantohoscurria geniculata 2-4zv.
Brachypelma albopilosum 1-3zv.
Brachypelma albopilosum 2,5-3cm s určeným pohlavím
Brachypelma vagans 1-3zv.
Brachypelma vagans 4cm s určeným pohlavím
Davus fasciatus 1-4zv.
Grammostola rosea red 2-4zv.
Poecilotheria regalis 2zv.

Ponúkam samce

Accanthoscurria geniculata,
Brachypelma angustum,albopilousim,vagans
Cyriocosmus elegans
Haplopelma lividum, longipes
Chilobrachis andersoni
Lasiodora striatipes
Megaphobema robustum
Nhandu colloratovilosum
Ornitoctomus auretibialis
Pterinochilus chordatus
Psalmopoeus irminia

Hľadám adult samce :
Avicularia geroldi
Aphonopelma seemanni
Brachypelma auratum,boehmei,epicureanum,sabulosum
Ceratogyrus bechuanicus
Cyriocosmus sp. Venezuela
Davus fasciatus
Grammostola pulchra
Heteroscodra maculata
Hysterocrates gigas,hercules
Holothele sp. Carabobo
Heterothele villosela
Chilobrachis dyscolus,fimbrinatus,brevipes
Nhandu vulpinus
Pterinochilus lugardi, murinus
Psalmopoeus cambridgei, pulcher
Selenocosmia javanensis
Theraphosa blondi
Tapinauchemius gigas,violaceus

kúpim aj iné druhy v menšom zvleku, hlavne už spomenuté ...
za ponuky ďakujem

info :
danielgnida@gmial.com
Brno, Poprad budem na burze v Prahe

cvabo

Prodám dospívajícího 2 letého 1,0 madagaskarský hroznýš Dumerilovo (a.Dumerili), silný, pěkná kresba, v dobré kondici, dobře žeroucí. Důvod - momentální nedostatek místa. Cena nákupní (měsíční mládě)byla 2500Kč, prodám dle jednání i výhodněji. Tel. č. 776237767, jandav@fnplzen.cz, Plzeň.

Prodam 1,0 Python sebae sebae nz 95 délka cca: 3,2m chovný trochu agresivní ale da se s nim manipulovat,přijima kraliky,morčata i slepice bezproblemový chovanec cena 9tis+možno i sterarkem 180x60x50 z OSB desek za 1tis , 0,1 Python curtus breitensteini nz 2009 delka cca 45cm žere dospělé myši nekousavá cena 2tis+možno s terarkem 65x35x45 sklo 1tis fotky hadu neni problem zaslat možno dovíst 5.12.2009 do Ladví

enail:snake323@seznam.cz
ICQ:467526582

Vyměním E.c.cenchria 1,0 oranžová linie Peru (14 měsíční),zakoupen v Rakousku od p.Kochllera,za adult E.c.c. samici oranžové linie.Samce mám od jeho 3 měsíců,100% zdraví pod veterinárním dohledem.Kupoval jsem ho jako samici a teď mám nadbytek samců.Nabídky prosím do pošty nebo na mail: drumking@seznam.cz a nebo na tel. 737 747 700 Děkuji za odpovědi

Prodám celoskleněné terárium 74x60x56 cm (šířka x hloubka x výška). Tloušťka skla je 5 mm.
Terárium má větrání ve "stropě" o rozměrech 74x10 cm. Je ve velmi dobrém stavu a připravené k okamžitému použití. Přidám i novou objímku, květináč a výrobek k libovolnému zavěšení žárovky kdekoliv na skleněným stropě a keramickou misku na vodu. Přidám i kryt do květináče, aby se zvíře nedostalo do kontaktu se žárovkou!
Cena k jednání je 800 kč.
Informace v SZ nebo email > L.Klouda(zavináč)email.cz
K vyzvednutí ve Dvoře králové nad Labem

[http://img252.imageshack.us/img252/627/s5007983.jp   g]

[http://img682.imageshack.us/img682/5086/s5007984.j   pg]

Prodam, vymenim adultni chovnou samici E.c.c PERU, krasne zbarvena, zerouci mrazene i zive, pripravena k pareni, krasne vitalni zvire...cena kolem 2800,- vse zalezi na dalsi dohode...omezeni chovu..mozno vzit do ladvi

email: kiter131@email.cz

diky za pozornost :)