Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malý nenáročný ještěr, poraďte! :-)

Zdravím,

Sháním nějakého malého nenáročného ještěra.
Protože ten "starý" mě umřel :(((((.
Měl jsem gehyru mutilatu, každopádně ze záhadných důvodů po 4 týdnech umřela.

Nevím, cvrčky měl, vodu taky, relativně vhodné terárium též (30x30x30).

Jsem z toho celý špatný!
Prosím poraďte!
Děkuji
xshx-g

zkus např:Gekončíka nočního,Agamu vousatou,něakého anolise možností je moc jen si vybrat to co se ti líbí

relativně vhodné terárium též (30x30x30).

Nevím jestli je vhodné cpát tyto ještěry do terária,které má rozměry 30x30x30cm asi si to přehlédl ;-)

Já si myslím ,že to co si koupil mohl být import,většinou tomu tak je pokud ti do pár týdnů ještěr zemřel ,oni většinou bývají plní parazitů.....

A jinak k otázce,doporučoval bych různé malé gekony jako jsou např:Teratolepis fasciata,Lepidodactylus lugubris,malí chameleonci rodu rieppeleon a rhampheleon, je jich velké množství ,stačí projet různé weby jako třeba: reptarium.cz,nebo se podívat na různé importéry:goniatit.cz,zoopet.cz,animalfarm.cz a pak si vybrat nějaké konkrétní zvíře a nahledat si informace o chovu apod....