Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem akeho jastera?

Ahoj, mam terarko s rozmermi 50x30x20 (dlzkaxsirkaxvyska). Chcel by som do neho nejakeho mensieho jastera - 1kus, len sa neviem rozhodnut. Viete mi poradit? Dakujem

Doporučoval bych různé malé gekony jako jsou např:Teratolepis fasciata,Lepidodactylus lugubris,malí chameleonci rodu rieppeleon a rhampheleon, je jich velké množství ,stačí projet různé weby jako třeba: reptarium.cz,nebo se podívat na různé importéry:goniatit.cz,zoopet.cz,animalfarm.cz a pak si vybrat nějaké konkrétní zvíře a nahledat si informace o chovu apod....