Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarijní pozadí z polystyrénu

Zdravím...
nevíte někdo, jestli se mohou lišit různé druhy polystyrénů svojí nezávadností? Nebo mohu použít pro výrobu imitace skal v terárku polystyrén jakýkoliv? Plánuji výrobu z černého polysťáku používaného na zateplování panelových domů. Děkuji za vaše rady a názory.

Ahoj,
Vaše stěny jsou velmi zajímavé a pěkné :). Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli by jste mi poradili, jak nejsnadněji a nejlevněji vytvořit stěnu do térária velkého 60x45x45 (vxšxd). Nemám zatím žádné zkušenosti s terarijními stěny.Nemusí to být ani nijak vymakané, mám to pro R.ciliatus. Jde mi jen o to, aby se cítili lépe a hlavně mám hned vedle terária s hady, což jim taky nemusí být moc příjemné, když je vidí blízko vedle sebe.
Děkuju moc za rady.