Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Substrát pro nosorožíky

Ahoj,
potřeboval bych prosím poradit, pořídil jsem si pár prvních larev nosorožíků, zítra valím do lesa pro nějaký to ztrochnivělý dřevo, ale nevím, jak to dřevo tak nějak rozdrtit, aby ho mohly larvy pozřít.

Nemám bohužel po ruce nějakou drtičku na dřevo nebo tak něco.

Nemáte někdo nějaký osvědčený tip, jak do toho???

Předem moc díky za rady.

Tak jsem se vrátil z lovu na trouch, navštívil jsem bukovo-habrovej prales a z jednoho obrovskýho stromu jsem vybral asi 80 litrů totálně krásně sypkýho trouchu. Pak jsem nabral ještě trochu listovky, celý to smíchal a provlhčil, tak jsem zvědavej, jak se to bude těm mým potvůrkám chutnat... :-)
Každopádně dík za rady.