Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mysky silne :)

Caute, chcel by som sa poradit ako casto treba krmit mysky laboratorne :) a este jako spoznam ze je samicka kotna teda nabuchana :) Diky za odpovede :)
[mod]Změna předmětu, původně: Nauc se psat cesky! Nebo slovensky, to je jedno... (VH)[/mod]

mysi je potreba krmit kazdy den a doplnovat jim vodu a obcas jim muzes zpestrit jidelnicek treba rajcetem,jablkem, a nebo ja jim susim slunecnice a pak jim je tam dvam zvlast :-) jinak na mysi to poznas po delsi dobe kdyz je "nabouchana" tak ma bricho opravdu ponekud vetsich rozmeru nez ostatni mysi.. takze ja osobne brezi mysi davam zvlast aby mi pak nejaka jina mys holatka nesezrala nebo zakousla (brezi mysi by meli mit porad dostatek vody.. jinak zacnou zrat holatka(moje zkusenost) ...
Doufam ze jsem aspon trosku pomohl...

chcel by som vediet ako sa prejavuje stav kotnej mysi co robi ??? jako skace beha a tak proste aka je aktivna atd... jako to zistim elbo jedna sa my zda podozriva :) Jonaško

Přesouvám. Jedno vlákno o myškách jste již založil. Vlákno s nic neříkajícím názvem "rada" bylo smazáno. (halapremek)