Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mysky silne :)

Caute, chcel by som sa poradit ako casto treba krmit mysky laboratorne :) a este jako spoznam ze je samicka kotna teda nabuchana :) Diky za odpovede :)
[mod]Změna předmětu, původně: Nauc se psat cesky! Nebo slovensky, to je jedno... (VH)[/mod]

chcel by som vediet ako sa prejavuje stav kotnej mysi co robi ??? jako skace beha a tak proste aka je aktivna atd... jako to zistim elbo jedna sa my zda podozriva :) Jonaško

Přesouvám. Jedno vlákno o myškách jste již založil. Vlákno s nic neříkajícím názvem "rada" bylo smazáno. (halapremek)