Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost B. constrictor

Zdravím,
něco jsem už přečetl, ale nikde jsem nenašel 100% odpověď. Který poddruh nebo forma B. constrictor se dorůstá nejmenších rozměrů? A jaké jsou nároky na velikost terária pro tento poddruh/formu? Většinou se tvrdí, že nejmenší je B. constrictor imperator. Díky za odpovědi

Pre Hog island boa stačí tera o vekosti 100 x 60 x 50 do terária je dobré umiestnit nieakú poličku. Takto velké terárium mu vydrží na celý život. Mysli na to že H.I.B nebudú nikdy tak mohutný ako nieaký mix aj v dospelosti ked budú mat cca 150cm stále budú vážit 2-3kg ak chceš pozri mojích krásavcov sú im 3 a 4 roky hog-island-boa