Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor parenie

Zdravim.Mam doma samicu Boa constrictor je dlha asi 140cm a vek asi 2 roky.Chcel by som knej dokupit samca stareho asi 1.5 roka ktori ma asi 120cm.A chcem sa sa opytat ci by som ich mohol zaciatkom noveho roka parit ?

Samica by mala mat aspon 2m určite by som nepáril 140+120 to by bola velká chyba. Je to velký risk a za to ti to určite nestojí :x::.( Jabličko ja ta sledujem už dlhší čas radšej pomali naberaj skúsenosti a bud trpezlivý. Vydel som foto tých tvojích hadov a sú naozaj krpatý, odporúčam počkat aspon 1,5 - 2 roky ;-)