Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křeček džungarský

Dobrý den. Tento týden v úterý jsem si pořídila křečka džungarského, když ho vyndám z klece vždy mě počůrá a pokadí. Je to normální? Když jsem měla morče, tak občas to udělal, ale ne pokaždé. Dál má na bříšku nějaký strup, tak jsem mu to vydezinfikovala. Co by to mohlo být? Děkuji srdečně za odpověď! Pěkný víkend.

Ale jo malonko ochocit se daj.Ale nic extra to není.
Na krmení je to moc roztomilé a na chov..?
No dokážu si předsravit terarium 100x60x45 pokryté hlínou a zarostré trávou + sem tam kámen a větev.
Měl jsem to jako malej (přírodní podmínky)- vyhrabe si noru a dostával jen živé krmivo (cvrčky) a zeleninu.
Pak je to docela super mazel ale chovat to v hoblinách s kokosem a miskou na vodu :/ to je o ničem.

A to si nedokážete představit, když mi jich přijelo kurýrem padesát, otevřela se nedopatřením přepravka a džungaráci se mi rozutekli po garáži a sklepě:-) To jsme měli tenkrát s kocourem co dělat. Jednou za čas jsem si je objednával z Brna od velkochovatele, protože jsem měl importové regiusky, kterým chutnali jen džungaři. Naše myši jim zřejmě smrděli:-) Ale v podmínkách co píše Zarel, by to mohlo být zajímavé.

Z moji zkusenosti samce ukecas a stane se z nej nunanek, takhle mame "Otce krmeni" a i ten z novyho chovnyho paru co sem zalozil se alespon necha vzit do ruky. Ale "Matka krmeni" i "Matka krmeni II" sou potvory a na mazleni fakt nejsou.
A cvrckama sem jeste krmit nezkousel, ale psi granule jim smakujou fest.