Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodej živých holátek

zdravím všechny,
chci se zeptat jak je to s prodejem živých holátek? do dneška jsem nic neslyšel ani neřešil protože mě nenapadlo že se nesmějí prodávat (mám svůj zdroj).... Jentak jsem se dnes šel podívat tady u nás na jihu do zverimexu a tam jsem slyšel u pokladny paní, že by chtěla živá holátka a prodavačka na ni že se nesmějí prodávat že je to zákonem zakázané...
prosím vás jak to tedy je?

tak u nás na Olomoucku je prodávají skoro všude. Mražená neustále a živá 2x týdně, ale 9kč/kus - hrůza - zloději

Občas mám vlastní, ale těch není moc a jsou jen tak 1x za 3 měsíce, ale zase vím čím dospělý pískomily živým, takže mají háďátka holátka se spousta vitamínkama.

No za 16,-kč... musíte se na to podívat jinak... je to strava dostatečně velká pro malého hada stejně jako myš pro dospělou guttatu, která by snědla dvě. Proč už tady nikdo nekřičí, že potkan stojí leckde skoro 50,-kč když je to většinou strava pro hada?

zdar:-D: k tématu- no jěště,že jsem si dnes dal claritin.
Začíná to asi tady...jak si pořádně namastit kapsu.
1.Velkochovatelé myší jsou vždy v balíku.Tuším,že asi3ks.jsou tak hladoví,že začli chodit i do "normální"práce.
2.Mám obchůdek,tedy původně to měla být kůlnička na dříví,ale nyní prodejna.
Musím zaplatit soc.zdravotní,energii a pokud nejsem ve svém taky pronájem,takže cca musím a.d. měsíce vydělat cca 40tis.kč abych zaplatil a nechcípnul hlady.Cena prodeje se pak zákonitě musí někde projevit.
3.Pro ty "špekulanty":-D dovolím si poznámku:pokuste se někdy spočítat náklady na jedno hole,skákajdu,adulta a pak mi dejte vědět;-);-).Velice rád se tu matematiku podělím.
4.Pokud jsem někoho zvedl ze židle,omlouvám se,taková situace je.

Zdar pošuku.
Ještě jsi zapomněl na věc úhyny... Buď si do toho tvýho scénáře jak jsi zbohatnul laskavě namontuj i krmení , tzn. dopravu, cenu a telefonáty, nebo aspoň likvidaci na nějaký kafilerce, když ti to pochcípe hlady. Nebo mrtvolky lupeš za kůlničku na hnůj?
Dál jsi zapoměl říct, že takový chovatel je naprosto neseriozní a on vlastně zvedá ceny, protože je to samá dovolená na kanárech, Malorce, a Florida je letos hitem č.1, takže myši a holata zase nebudou :-D
Tohle jak sám uznáš, cenu zase o něco zvedne a zase se bude křičet, že to není jako za komančů, kdy jsi koupil na kosičku brousek, za korunu kousek.... Doba je zlá ;-)
PB