Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Phelsuma mad. grandis

Poradí mí někdo s chovem tohoto zvířete? Velmi se mi líbí, tak bych si ho koupil. Na netu jsem dost hledal, ale nic moc jsem se nedočetl. Asi spatně. Prosim o par tipů. Dekuji

Já grandisky chovám v páru v terárku 45x45x60 cm výška.na dně vrstva rašeliny,v ní pár rostlin.Na lezení bambusové tyčky.Topení žárovkou,osvětlení obyčejnou zářivkou.UV momentálně nepoužívám.Jednou denně rosím,mají pořád misku s vodou.Krmení cvrčky,občas šváby a kašičky s ovocem,vše sypané směsí roboran a plastin.Pořád mají k dispozici vaječné skořápky.Jednou měsíčně do vody přidávám AD3.