Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno korálovky-kanibalismus

Dobrý den chtěl bych se zeptat na kanibalismus korálovek konkrétně u korálovky sedlaté (chci chovat pár ale bojím se že samička sežere samce před během nebo po páření) jak toho docílím aby se úspěšně spářili a nesežrali se navzájem díky předem

Požírání vajec mohu potvrdit, samec vždy čekal za samicí a co vykladla to hned sežral prevít. Určitě oddělit při očekávání snůšky. Jinak se nesnažej požrat, ikdyž se mi už stalo , že jsem tahal samici samcovi z huby už z jedný třetiny sežranou, ale to se hádali o kanára. Jiný hady žerou s chutí, hlavně gutáty. Jinak při páření se žerou snad jen pavouci a kudlanky ne ?