Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceny a potřeby-hadi

takže zdravím opět dobrý den toto vlákno jsem založil aby všihni začatečníci i pokročilí věděli jake potřeby budou potřebovat a kolik to bude stát ja osobně jsem si připravil dotaz kolik mě bude stát obyčejnej termostat s topným kabelem .....inkubátor asi 50x25x40 (délkaXšířkaXvýška) (toto vlákno se týká hadu)díky předem

kolik mě bude stát obyčejnej termostat s topným kabelem .....inkubátor asi 50x25x40 (délkaXšířkaXvýška)

Ten rozptyl je fakt velikej, když si ho uděláš sám a seženeš kabel a termostat levně, tak se celkem vejdeš možná i do tisícovky, s trochou načančání něco přes, max. 1500. Pokud si inkubátor necháš udělat, tak zaplatíš minimálně dvojnásobek, spíš i víc.