Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolave nožičky

Dobry den ,můžete mi prosím poradit co mam dělat ,moje želvička nevydrží v terarium pořad klepe tak ji pouštím po pokoji kde mam plovoucí podlahu a myslím si že pravě stoho ma takove bolave nožičky jak jsem želvičku dostala neuměla po podlaze vubec chodit ale postupem času si navykla ,ale bohužel mi nechodi na cele chodilo žadne znaky že by měla tak prošoupane nožky neměla až teťka,mužete mi poradit co mam dělat? předem děkuji

mužete mi poradit co mam dělat?

Zacházet s ní jako se želvou a ne jako s autíčkem na dálkové ovládání.

a) fotky hrozně rozmazané, že z toho moc není vidět
b) nepřijde mi skoro možné, aby si něco takového udělala jen "chozením po podlaze"
c) viděla jste někde v přírodě plovoucí podlahu? Asi ne?
d) upravit podmínky, pak třeba nebude pořád chtít prchat z terária - větší prostor, kvalitní světlo a teploty.
e) nohy ošetřovat nějakou hojivou mastí nebo koupat v roztoku betadinu a zatím chovat na novinách nebo hoblinách než se to zhojí
f) konzultace s veterinářem by nebyla od věci
g) zajímal by mě její celkový stav / vzhled stejně jako současný způsob chovu (nemyslím to pouštění po podlaze, ale to ostatní, včetně potravy.
h) nepřišlo Vám hloupé ji nechat chodit po povrchu, po kterém se jí evidentně špatně chodilo?
i) už nemám slov.