Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem želva zelenavá - loupání kůže

Zdravím. Želvě se začala abnormálně loupat kůže na všech nohou - zadní nohy má skoro úplně holé. Na jednom webu jsem si přečetl, že by to mohlo být způsobeno nedostatkem vitamínu F, ale nenašel jsem žádný přípravek, který by jej obsahoval. Díky za radu. Jarda

Teplota v teráriu je asi 25 stupňů. Krmím přírodní stravou, salát, mrkev, jablka, sem tam kousek banánu. Co želva tuhle stravu okusila, nechce žrát granule, na které byla dřív zvyklá (od Kaytee). Vitamínový přípravek dávám Taberaqua.