Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium - větrání

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak vytvořit dostatečné odvětrávání v teráriu, kde jsou všechny stěny celé skleněné a chybí pouze strop(ten se chystám dodělat, také ze skla). Kolik nechat na větrání? Stačí větrat ve stropě? Moc děkuji za odpevědi Š.

V případě větrání pouze stropem doporučuju větrání celou plochou nebo alespoň polovinou (v nejhorším). Za výhodnější považuju jednu boční stěnu odříznout a upravit, aby větrání mohlo být pruhem pod dvířky a částí stropu (klidně polovina i víc).