Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov korálovek

Dobrý den chtěl jsem se prosím zeptat jestli existuje druh korálovky který se nemusí zimovat. Nebo jestli je dostačující snížení teploty na pokojovou cca.23-25stupňů a jak dlouho je toto snížení třeba ,pokud bych se chtěl pokusit o mláďata. Předem moc děkuji a nashledanou.

No já je mám v +- těch 18°C, pokles k 16°C je spíš výjimečný (když se třeba víkend netopí). Fungovaly tak loni, fungovaly tak letos, kdy byly i první snůšky, 100% líhnivost. Tak nevím, jste mě nahlodali...já k těmhle číslům došel po pročtení xy článků nejen na netu a udělal jsem závěr, že by to tak mělo fungovat...a zatím funguje.