Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor

Dobrý deň.Môj samec boa constrictor NZ5/09 v poslednom čase prestal žrať a pred dvoma dňami som uňho spozoroval čudné pohyby takmer stále ma vikrútenú hlavu a pohybuje sa veľmi neprirodzene.Neviete niekto čo by mu mohlo byť ?

Pokial s ním nepôjdeš ku vetovi ktorý sa rozumie do plazov, môžme tu hádať do bludu. Môže to byť IBD, môžu to byť takisto mikrosporidie, ktoré pri oslabenom imunitnom systéme sa prejavujú vykrivením hlavy, môže to byť XY dalších vecí.........chod ku veterinárovi.