Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno burza ostrava 19.12.

určitě tady toto vlákno je ale asi ne na 19.12. no moje otázka zní pojede někdo na burzu s myšma(potřebuji na chov tak počet stačí 1samec 3-5samic) ??nebo nějakým levným termostatem?vím že to tam určitě bude ale nemám moc času abych to tam scháněl po celé burze.Díky

No já si koupila termostat ATC-300, topnou fólii 15W, zámek na terárko, plastový chovný box T4, velké a malé potkany, křečky, myši, sépiovou kost... No prostě jsem tam s přítelem ubalila dost peněz, už to máme jako dárek na Vánoce :-D jsem spokojená :-D lidí bylo méně, což mi vyhovovalo ;-) celkem bylo dost gekončíků a hlavně s nějakou vadou, no a dost gutatek