Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno burza ostrava 19.12.

určitě tady toto vlákno je ale asi ne na 19.12. no moje otázka zní pojede někdo na burzu s myšma(potřebuji na chov tak počet stačí 1samec 3-5samic) ??nebo nějakým levným termostatem?vím že to tam určitě bude ale nemám moc času abych to tam scháněl po celé burze.Díky

Využiju toto vlákno;-)
V případě zájmu vezmu na burzu 3 odrostlá letošní mláďata klapavek Sternotherus odoratus a 2 samičky raritní želvy annámské Mauremys (Annanemys) annamensis - veliké 10cm. Ceny dohodou, výměny vítány za such želvy.
Koupím Terrapene carolina!!!

stůl č.206
1,1 Bitis gabonica rhinoceros nz04
1,1 Pmb klasik nz07
1,1 Python regius nz06
1,1 Lampropeltis triangulum sinaloe nz03
1,1 Varanus exanthematicus
1,0 Naja kaouthia nz07
1,0 Pmb hetero granit nz09
0,1 Boa constrictor nz03
0,1 Kaloň egyptský import08
0,0,2 Eublepharius macularius nz09
0,0,1 Agkistrodon c.contortrix nz09
0,0,1 Lampropeltis triangulum sinaloe nz09
0,0,1 Lasiodora parahybana 8.svlek

Já e.g.amelano, musím se už pochlubit:-) Vedle vyhlíží spolumajitel terária ANERÁK, který byl z nového objevu dost vytočený:-D[http://img686.imageshack.us/img686/3070/dscn5741c. jpg]
Jinak bylo méně prodejců než obvykle, přece jen bylo více burz najednou, takže tam ani nebylo moc narváno.
Ale koupila jsem si tričko unáhleně, poněvadž je XL a mám ho velké:-/
Takže se nejspíš brzy objeví v inzerci:-)

Tak dnesní burza mě nijak nenadchla, bylo sice malo lidí, tak se člověk nemusel prodírat davy, ale bylo i malo prodejcu a pro me na ni nebylo nic extra zajimaveho. Mraky gekonciku, gutek a koralovek. Take jsem nic neprodal, což mi na spokojenosti take nepridalo, ale koupil jsem si regulator teploty RT 2 a spis ze zvedavosti i topnou rohož Happy Hamster.

Neviete niekto nahodou co to bolo za boigu, aspon myslim ze to bola boiga, teraz nemyslim tie dendrophili, ale mali tam este jednu, taku cierno, cerveno zelenu za 2000kc.A mala ju ta japonka ci co je zac, ta ista co mala aj tie atherisky...Pozeral som este na meno toho hada ale akurat som zabudol..:-D
Inak burza celkom v pohode, pomenej predajcov, ale aj ludi co nebolo az tak zle...dalo sa tam dokonca aj hybat..:-D.A kupil som Candoia carinata :-)

No ja som isiel povodne kupit samca E.c.c no nebol tam ani jeden, a nejake ahaetully, no teiz nic.Ale ta candoia sa mi nejka zalubila..:-D
No a tan jeden had, bol presne ten ktoreho myslim, nie som si na 100%isty, ale mam pocit ze je to nejaka boiga, uz som videl aj nejake jeho fotky, myslim ze tu niekde na fore, ale neviem ich najst.A ten jeho nazov som si chcel zapametat, no nanestastie nevyslo....:-|:-/

Diky kroko za podrobne info....:-D.U som si o nic nieco nasiel, ale nieje to nic moc..Viemze aj tu na TP je o nich vlakno, ael tam tiez je dokopy nic.:-D.Nad tym ze je to ten lietajuci had som rozmyslal uz ked som ho videl, no nebol so si isty...Nevies nahodou kto ich ponuka? Ten na buze bol 100% import,ale skor nejaky odchov, co asi bude problem..:-(

No já si koupila termostat ATC-300, topnou fólii 15W, zámek na terárko, plastový chovný box T4, velké a malé potkany, křečky, myši, sépiovou kost... No prostě jsem tam s přítelem ubalila dost peněz, už to máme jako dárek na Vánoce :-D jsem spokojená :-D lidí bylo méně, což mi vyhovovalo ;-) celkem bylo dost gekončíků a hlavně s nějakou vadou, no a dost gutatek

Zdravím,
chtěla bych se zpětně zeptat, jestli někdo nemáte kontakt na jednoho chovatele. Na burze 19. měl stůl v tom menším salonku, na straně jak byly ty velké zrcadla. Prodával tuším žáby, možná něco z hmyzu. Ale hlavně tam měl velké Achatiny achatiny. Nevím jak líp popsat. Pokud někdo víte, budu ráda. Děkuji.