Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psohlavec – snášenlivost jiných hadů

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda-li by psohlavec mohl být v jednom teráriu s krajtou kobercovou. Kobercovku mám půlroční, cca 50 cm dlouhou, pohlaví zatím neurčeno. Teď v sobotu 5.12. měli na burze mnoho krásných mláďat psohlavců a jen těžko se mi odolávalo jednoho si nekoupit. Z teoretického hlediska by spolu být mohli, oba pocházejí z tropického pásma, ale neznám mentalitu psohlavců a bojím se reakce na jiného hada. Ale zase, když by se znali od mala.... zkrátka, můžete mi prosím poradit?

loading...

měli na burze mnoho krásných mláďat psohlavců a jen těžko se mi odolávalo

pokud se Ti tolik libi, doprej jim luxus vlastniho bydleni. Mladata nejsou nijak narona na prostor a co se tyka souziti, obcas muze byt problematicke i ciste mezi psohlavci. Pri bydleni s kobercovkou se muze stat spousta neprijemnych veci, ktere by Te pak mohly zatracene mrzet...