Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zraněná andulkla

Dobrý den, akutně potřebuji poradit pouštěl jsem andulku z klece ven a vše bylo v pořádku. Nikde nic ostrého atd. Ale když jsem jí dával do klece tak měla na zádech 2 místa jako po píchnutí a od krve.Chová se naprosto normálně a hraje si ale vůbec nevím o co se jí to mohlo stát , prosím o radu

DEKUJI

loading...

je mozne ze si andulka zacina skubat peri,tezko rict,byva to z nudy.chce to vic hracek a vetsi klec aby se nak zabavila,nebo spolecnika druheho pohlavi.pokud jsou to jen bezne vipadla pericka nic se nedeje.chce to pozorovat jak se andulka chova a jestli to prave nedela jen s te nudy,pak by hrozilo ze se zacne skubat na vice mistech.tot muj nazor.