Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vousatka - nežravost

Zdravím,posledních 14 dnů mi skoro vubec nechce žrát vousatka,když jí zapnu lampičku,tak tam většinou moc dlouho neni a leze pořád pryč,pořád leze do kouta a odpočívá,taky dlouho neudělala bobek.
Nevíte,čím to je ?
Terko 120 80 40 cm
Teplota přez den asi 25 stupnu,pod lampou asi 35.
Rosím každý den.
Jo a taky má takový nažloutlí jazyk (trošku).

K té nízké teplotě se přikláním, je to opravdu málo. Vousatky mají rádi teplo. Já mám v prostoru terárka 28st., čím blíže k žárovce, tím tepleji. Pokud topíš žárovkou, vyměň ji za silnější. A jak řešíš pokles noční teploty? Kolik tam má stupňů?