Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eudicella gralli elgonensis

Dobrý den. Na burze v ČB jsem si koupil pár Eudicella gralli elgonensis. Dnes jsem jim poprvé vybíral vajíčka a všiml jsem si, že některá jsou promáčknutá. Chtěl bych se zeptat, jestli jsou vajíčka znehodnocená nebo jestli se znich vylíhnou larvy. Děkuji.

Máte velkou pravdu. Tady v poradně jsem se toho dozvěděl a naučil opravdu hodně a za dva roky toho budu vědět víc. Ale i tak to bude jen velice málo. Každý den se člověk učí, ikdiž si myslí že už všechno ví najednou ho překvapí něco úplně nového.Pořád je co se učit. Život je bohužel moc krátký.