Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto korálovka

ahoj, pořídila sem si korálovku a ráda bych se zeptala, jak je to ochočením a braním do ruky apod., mám ji sice teprve dva dny,ale když sem se snažila na ni chytnout, utíká a evidedntně se bojí, tak nevím, jstli mám počkat, že si nějak zvykne na nový prostředí, nebo se snažit s ní nějak komnikovat ihned..nechci aby mě utekla a aby se stala nějak kousavou...poradí mi někdo?

Tak je necti, .....nikdo te nenuti. Mrzi me, ze to takhle beres. Jde tu jen o snahu "navest" te na neco, ...neco absolutne zacatecnicky trivialniho, .....jestli uz o bezne vyhledani primo na poradne tady, nebo trivialniho ve smyslu tveho prvniho (MOZNA PRVNIHO ???) hada. Najdes tu toho neskutecne mnoho a "zabijes" tim spoustu casu. Mozna tam najdes taky neco, co si vlastne ani nehledala a nevede te to do te spravne roviny ;-) Tak do toho a at se koralovce dari.