Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chovatelské projekty pro rok 2010

Blizi se konec roku 2009, .......nekdo si dava zavazky, predsevzeti atd. Je spousta chovatelu, kdo ve svem chovu ma takrikajic urcite tera-projekty, chovatelske projekty a jine plany/projekty/projektiky planovaneho pareni,nasledneho odchovu urciteho druhu, krizeni atd. Podelte se vsichni tady o vase plany/chovatelske projeky/jine tera projekty ve vasem chovu.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Ja očakávam tieto odchovy:
Marec-Boa constrictor:
mix,hypomelanistic,greensquaretail,albino,surinam, pastell a marron

Apríl-Python m.b.:
normal,albino,green patternless,albinogreen,granit,albinogranit a stripedy.

Pred týždňom som si rozšíril chov o Python reticulatus a v 2010 si ešte chcem zohnať Chondropython viridis,Coralus caninus a poprípade nejakého krokouša.[http://tera.poradna.net/file/view/4793-dsc02346-jp g]