Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVATAR - nový film J.Camerona

Vím, že to jsem nepatří, ale přece jen jsou tu i horší témata:-) Tak kdo viděl už AVATARA a co na něj říkáte?
Byl jsem na 3D a můžu říct ,že z počátečních trailerů jsem byl dosti skeptický, ale realita v kině mě posadila totálně na zadek. Opravdu zážitek.

Recenze : 228329-avatar

[http://img683.imageshack.us/img683/4425/avatarbr.j  pg]
[http://img684.imageshack.us/img684/2988/avatarrx.j  pg]

loading...

zatím dokud to návštěvníci zdejšího fora neviděli se nebudeme bavit o filmu samotném..počkáme tak měsíc a pak tady rozjedeme debatu co se komu libilo nejvic :-D

Ano bola to pekna rozpravka s podmanivou florou a faunou. Klasiku v anglictine uz mam za sebou a teraz si chcem dat to dabovane 3D-cko . . . dufam ze ma to odputa od trosku priamociareho a predvidatelneho pribehu aj ked nie zleho. Ale Cameronovi treba nechat ze vie ako robit filmy co idu na dracku a dokonale vyuzit sucane technologicke moznosti. Pekne namiesane vsetky prvky, akcia, romantika, boje, chillout v dzungli, dojaky atd . . . Aj ked som bol este pred zhliadnutim tohto dielka skepticky kedze radsej mam hard-core scifi skor ako nejake WoW a elfikov tato kombinacia fantasy a scifi ma dostala. Ekologicky western s mimozemskymi indianmi v modrom zamate :) velmi podmanive a snove ( kto by povedal ze modre lasicky budu take sexy aj ked maju chvost ;)

Geniální. Nemohu to popsat jinak. Už jsem na tom byl dvakrát a ty prachy za to stály. 3D mi ale uniklo, že by do třetice? Kdo váhá, hrubě doporučuju! Je to pro všechny kategorie. Trocha romantiky, krásná příroda, nenáročný příběh, vymakané detaily, úžasná hudba a spousta akce. Fakt paráda!

Tak jsem to dnes zhlédnul ve 3D. Rozhodně se jedná o perfektní dílo perfektního režiséra.
O kvalitách efektů, triků, nádhery fauny a flóry se nemá cenu bavit. Přeci jen 190 mil.$ musí být nějak znát. :-p
Pro mne jediný nedostatek je, že film mohl být více "krutý" (útoky zvířat atd). Ale chápu, že se jedná o film "pro celou rodinu"... Ale i tak návštěvu 3D kina všem DOPORUČUJI :!:
PS: Kolikrát se mi při pohledu z nějaké výšky (na plátně) pěkně stáhli půlky ... :-D

I ja se přidávám dnes jsem to zhlédl a vážně super vyplatí se na to zajít do kina scenař je sice typicky americký ale myslím že už jsme si asi zvykli nato že ve filmu musí byt akce,nějaký ten románek a nějak dobře dopadnout ale hlavně je to nádherně propracovaný hned bych se na Andoru podíval:-)