Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem korálovka sedlatá přestala žrát

Dobrý den mám korálovku sedlatou a přestale žrát už 3 týdny nežrala a nejeví zájem o myši,přitom jsem neměl žádný problém krmil jsem ji každý týden když se svlékala tak i po 14ti tnech. minulí týden se svlékla a odté doby nežere. Je 70cm dlouhá a už žrala v poohodě živé myši. Prosím poraďte mi mám oni strach už jsem toho přečetl tolik a pořád nic . Moc děkuji za radu!

Tak jsem právě zjistil že problém je jinde a ne v tom že nechce žrát. Pořád jsem ji krmil živím dnes jsem zkusil malé živé hole a hned ho spokla za živa,tak jsem zkusil myš čerstvě usmrcenou a po 5min bylo po ní. Tak nevím kde jsem udělal chybu, jako kdyby se tý myši bála.Vždy když krmím tak jsem u toho a nejsem si vědom že myš korálce ublížla.