
Vhodné zvíře do menšího akvária.
Dobrý den,
mám dva dotazy:
1: rozhoduji co chovat, a vybírám mezi axolotlem, žabkama a rakem. Co je podle vás nejjednoudší na chov? A případně jaký druh? A neznáte ještě nějaký jiný druh živočicha do vody (nebo vlhka) který se snadno chová?
2:Poté se chci zeptat jestli by mi nějaké z uvedených zvířat mohli žít v menším akváriu Rozměry jsou výška 20cm, délka 20cm a šířka 30cm
Děkuji moc za odpovědi
[mod]Změna předmětu, původně: Dotaz, prosím odpovězte (Melda)[/mod]
Děkuji moc, obojživelníky jsem přehlédl. Takže podle vás by byly nejvhodnější krevetky? Kromě toho jednoho latinského jména neznáte nějaké jiné vhodné?
Děkuji za všechyn informace
a jaký je rozdíl mězi drápatkou a drápatečkou?
Drápatka - rod Xenopus, nejběžněji chovaná X. laevis, vel. cca 10-13 cm.
Drápatečka - r. Hymenochirus, nejběžněji chovaná H. boettgeri, vel. cca 3-4 cm.
Na krevety odborník nejsem ale v našem zveráku mi nabízeli Caridina japonica prý jsou poměrně lehho chovatelní.http://www.moje-akvarium.net/clanky-krevetky-carid ina-japonica.php
A k těm krevetám co bych mohl dát ještě za zvíře?
Do tak malé nádrže raději nic
To si dělá snad srandu, akvárko je menší než miska pro našeho psa a ještě přemýšlí, že tam nacpe víc druhů...
Do takoveho malinkeho akvaria muzes dat snad jen 4 ,mozna 6 neonek
já totoiž jiné nemám. psa máte velkého
celkem jo - boxéra.
Ne, vážně do toho akvárka nedávej víc než jeden vhodný druh, buď nějaké ty krevetky nebo drápatečky a bude spokojenost na obou stranách.
já to myslel spíš tak jestli tam třeba nemůžu dát šneka nebo tak
Jo šneka tam můžeš dát ale doopravdy bych do tohoto akvária moc živočichů neřešil jak už říkal Krokodýl