Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení guttky

zdravím...kupuju střídavě,živé a mražené holátka, s živými není problem s krmením,ale někdy mi nevezme ty mrtvé...jak dlouho po rozmražení je můžu zkusit dát znovu....(pak později chytají divnou barvu)...díky:-)

jestli žere sama živé tak rozmražené musí mít vyšší teplotu proto možná nechce žrát,pach a taky teplota jsou podněty které hada provokují k aktivitě,skus hodit holátko nachvíly do teplé vody aby se ohřálo a zatřepat a uvidíš u mě to několikrát pomohlo