Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení guttky

zdravím...kupuju střídavě,živé a mražené holátka, s živými není problem s krmením,ale někdy mi nevezme ty mrtvé...jak dlouho po rozmražení je můžu zkusit dát znovu....(pak později chytají divnou barvu)...díky:-)

jak dlouho po rozmražení je můžu zkusit dát znovu....

Prakticky vůbec, jakmile jsou jednou rozmražená, tak velmi rychle začíná rozkladný proces. Takže pokud si nevezme po rozmražení, tak už je za hodinku v pokojové teplotě na vyhození (já tyhle i mírně zavánějící "chcíplotiny" naházím vodním želvám nebo se jimi můžou nakrmit třeba zophobasi).

jestli žere sama živé tak rozmražené musí mít vyšší teplotu proto možná nechce žrát,pach a taky teplota jsou podněty které hada provokují k aktivitě,skus hodit holátko nachvíly do teplé vody aby se ohřálo a zatřepat a uvidíš u mě to několikrát pomohlo